Biz Kimiz?

       ESRSOFT günümüz bilgi teknolojilerinin sürekli gelişen ve değişen dünyasında iş ortaklarının ihtiyaçlarını belirleyip özel çözümler geliştirmek üzere kurulmuş bir Bilişim ve Danışmanlık şirketidir. Deneyimli danışman kadrosu ile 10 yıldan fazladır sektörde olan ESRSOFT Danışmanlık Hizmetleri ve Özel Çözümler ile müşterilerine yüksek nitelikli ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. SAP Partner olarak iş ortaklığını bir üst seviyeye taşımış ve global iş ağını genişletmeye devam etmektedir.

        Çözüm ve sonuç odaklı, maksimum iş faydası, verim ve hızlı geri dönüş hedefiyle hareket ederek  müşteri memnuniyetini esas tutmaya devam ediyoruz.

ile müşterilerimize en yüksek düzeyde katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

 

SAP Çözümlerimiz

SAP-GİB Entegrasyonları ve SAP-SGK Entegrasyonu(MAPPİ) ile müşterilerimize özel çözümler sunmaktayız.

 

SAP dışında;

vererek müşterilerimizin farklı alanlardaki ihtiyaçları için de çözümler sunuyoruz.

Misyonumuz: Müşterilerimizin işlerini günümüz teknolojilerini kullanarak en kolay, en hızlı, en rekabetçi, en iyi ve hatasız yapabilmeleri için iş süreçlerini  en iyi şekilde analiz ederek gerekli dijital dönüşümlerini sağlayacak çözümler sunmak.

Vizyonumuz: Müşterilerimizin iş süreçlerini en iyi şekilde analiz ederek mevcut işlerini en verimli şekilde gerçekleştirebilecekleri imkanları oluşturmak.